top of page

Karatepe Klinik

ONKOLOJİK CERRAHİ

Karatepe Klinik'te başta pankreas olmak üzere mide ve kolorektal kanserinin cerrahi tedavisi, laporoskopik olarak gerçekleştirilmektedir. Kanser hastalarının tedavisinde uyguladığımız minimal invaziv cerrahi sayesinde hastalarımızın iyileşme süresi kısalmakta ve gerekli ise onkolojik tedavilerine daha kısa sürede başlanılabilmektedir.  

4.jpeg

PANKREAS KANSERİ

Dünya genelinde erken tespiti en zor kanser türü olan pankreas kanseri, sıklıkla 60 yaş üzeri erkek hastalarda görülmektedir. Hızlı yayılım göstermesiyle karakterize olan pankreas kanserinde tedavi için her gün çok önemlidir. Pankreas kanseri hastalığının tek tedavisi cerrahidir. Whipple ameliyatı ile hastaların bu kanserden kurtulması mümkündür.

MİDE KANSERİ

Ülkemizde en sık rastlanan kanserler içerisinde yer alan mide kanseri, çoğunlukla hazımsızlık ve şişlikle baş göstermektedir. Kimi zaman hiç bir belirti göstermeyen mide kanseri belirtilerinin içerisinde en belirgin olarak kilo kaybı, bulantı ve kusma da yer almaktadır.

444.jpeg
44.jpeg

KOLOREKTAL KANSERLER

Her yaşta görülebilen kolerektal kanserler, sıklıkla 50 yaş üzerinde rastlanmaktadır. Genetik geçişi sık görülen kolorektal kanserlerin, ailede görülmesi durumunda herkes risk altındadır. Mutlaka düzenli olarak kontrolden geçilmesi önemlidir.

bottom of page